Antalya Cnc Router

ANTALYA CNC ROUTER

Antalya CNC Router hizmeti sunan firmamız ile istediğiniz malzeme üzerine kesim, kazıma ve oyma işlemi yapmaktayız. Türkçe karşılığı Bilgisayarlı kontrol sistemi olan Computer Numerical Control (CNC) ile daha hızlı ve sağlıklı sonuçlar elde edebilmekteyiz. CNC makineleri günümüzde reklamcılık ve mobilyacılık sektöründe çok fazla kullanılmaktadır. Genellikle CAD ve CAM programları kullanılarak hatasız bir sonuç elde edilen CNC router makineleri ile her türlü malzeme üzerinde kesim, oyma ve kazıma işlemi yapılabilmektedir. CNC router makineleri üzerinde bulunan bilgisayarlar ile hazırlanan iki ya üç boyutlu çalışmalara istenilen malzemeye hızlı ve temiz bir şekilde aktarılmaktadır. Antalya CNC router sizlerin istediği üzerine istenilen sayı ve ebatta kazıma, oyma ve kesme işlemi yapabilmektedir.  CNC router makineleri ile üretime ara vermeden saatlerce çalışabildiğimiz gibi hızlı ve düzgün ürünler elde edebilmekteyiz. Corel Draw ya da Autocad programları ile hazırlanan proje ya da çizimleriniz sayısal değerlere dönüştürülerek istenilen malzeme üzerinde kesme, oyma ya da kazıma işlemine geçiliyor. Makinelerden doğru sonucu elde edebilmek için kesilecek malzemenin türü belirlenerek uygun bıçak seçimi yapılmalıdır. Bıçaklar sayesinde bilgisayardaki projenizi malzemeye aktaracak olan CNC router makineleri sayesinde pürüzsüz bir ürün elde edebiliyoruz. İnsan gücü ile yapıldığında uzun zaman alan bu işlemler CNC router sayesinde istenilen sayı da seri bir üretim sağlıyor. Bu CNC routerlar büyük ebatlı mdf tabakaları rahatlıkla 3 boyutlu işleyebilme imkanı da sunar. Reklamcılık ve mobilya sektörü için uygun olan bu makineler sayesinde insan eli ile yapılamayacak ürünler kolaylıkla elde ediliyor.

Cnc Rounter

Antalya’ da hizmet vermekte olan firmamız sizlere CNC router ile istediğiniz ürünü elde etme imkanı sunuyor. CNC router makineleri üzerlerinde monte edilmiş olan bilgisayar sayesinde kolay bir çalışma prensibine sahiptir.  Bilgisayarda çizilmiş durumda olan projeyi sayısal vektörlere çevirerek X,Y,Z  eksenlerinde (X :sağ-sol )–(Y:ileri-geri)(X : aşağı – yukarı ) şeklinde bir prensip ile bilgisayar yardımı doğrultusunda hassas bir şekilde hareket ederek kesme, kazıma, yontma gibi işlemler yapabilmektedir. Dikkat edilmesi gereken husus kesilecek, oyulacak ya da kazınacak malzemenin türüne uygun bıçak kullanılmasıdır. İyi bir sonuç elde edebilmek için uygun bir bıçak seçilmelidir. Bilgisayar üzerinde Corel Draw ya da Autocad üzerinde hazırlanan çalışmanın doğru sayısal kodlar ile CNC router makinelerine gönderilmesi gerekir. Kodları algılayan makine bıçaklar yardımı ile malzemenin üzerine bilgisayardaki görüntüyü bire bir aktarmaya başlayacaktır. Böylelikle hata payı olmadan hızlı bir şekilde işlem gerçekleşmiş olacaktır. Antalya CNC router ile istediğiniz malzeme üzerinde kesme, oyma ve kazıma işlemleri yaparak hızlı ve seri bir üretim elde edebilirsiniz.

Bilgisayarlı bir sistem sayesinde istenilen sonuca çabuk ulaşmamızı sağlayan CNC routerlar ile yüzlerce firma istediği sonuca ulaşmıştır. Daha hızlı ve hassas çalışma prensibi ile tasarlanmış bu makineler ile saatlerce üretim yapılabilmektedir. Bilgisayarda hazırlanan projelerin sayısal kodları ile çalışan makineler istenilen sonucu ortaya koymaktadır. CAD ve CAM programları ile hızlı, verimli ve hatasız sonuçlar elde edebilmekteyiz. İki ya üç boyutlu ürünler ortaya çıkaran CNC router makineleri sayesinde seri üretim yapabilmekteyiz. Saatlerce çalışan makineler ile istenilen sayıda ürün üretilerek firmalara sunulmaktadır. Reklamcılık ve mobilyacılık sektöründe çok fazla kullanılan CNC router makineleri ile ortaya kaliteli ürünler çıkmaktadır. Antalya CNC router ile sizde kaliteli ve temiz ürünlere sahip olabilirsiniz. Firmamız CNC router ile sizlere kazıma, yontma ve kesim hizmeti sunmaktadır. Seri bir üretim sonucunda istenilen sayı da ürünü sizlere ulaştırmaktayız.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.